Trakya‘da Nil Eğitim Kurumları olarak tüm G Sınıfı İş Makinası Ehliyet Belgesi ve İş Makinası Operatörlük Belgelerinde sizlerin yanındayız. Uzman Eğitmen kadromuz ile Operatörlük Belgelerinizi hızlıca almanızı sağlıyoruz. G Sınıfı Yükleyici (Loder) Ehliyet ve Operatörlük Belgesi; Yükleyici (Loder) İş Makinasını kullanacaklara verilir.

Trakya bölgesinde Nil Eğitim Kurumları olarak İş Makinası Operatörlük Belgelerinde en çok tercih edilen kurumlardan biriyiz. Özellikle adaylarımızın bizlere G İş Makinası Yükleyici (Loder) Operatörlük Belgesi için başvuru yapılmaktadır. Uzman eğitici kadromuz ile Yükleyici (Loder) Operatörlük Belgenizi Nil Eğitim Kurumları Operatörlük Kursumuzda kesintisiz bir eğitim şeklinde sizlere sunmaktayız. Sadece teorik eğitimlerden ibaret olmayan bu süreçte sizlere Uygulamalı ve Pratik Eğitimler ile Yükleyici (Loder) İş Makinasının tüm sınırlarını bilmenizi sağlıyoruz. Sizlerde Trakya‘da Yükleyici (Loder) İş Makinası Ehliyeti veya Yükleyici (Loder) İş Makinası Operatörlük Belgesi almak için Operatörlük Kursu arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz. 

Yükleyici (Loder) Operatörlük Kursu‘na kaydolarak Yükleyici (Loder) Operatörlük Belgesi alan kişiler Yükleyici (Loder) kullanabilirler. Yükleyici (Loder) kullanabilmek için Yükleyici (Loder) Ehliyeti, Yükleyici (Loder) Operatörlük Belgesi almak zorundadırlar.

Gerekli Evraklar

  • Kimlik Fotokopisi
  • Diploma Fotokopisi
  • Sabıka Kaydı
  • Sağlık Raporu
  • 1 Adet Biyometrik Fotoğraf

İş Makinası Soruları çözmek için tıklayınız.