Trakya‘da Nil Eğitim Kurumları olarak tüm G Sınıfı İş Makinası Ehliyet Belgesi ve İş Makinası Operatörlük Belgelerinde sizlerin yanındayız. Uzman Eğitmen kadromuz ile Operatörlük Belgelerinizi hızlıca almanızı sağlıyoruz. G Sınıfı Dozer Ehliyet ve Operatörlük Belgesi; Dozer İş Makinasını kullanacaklara verilir.

Trakya bölgesinde Nil Eğitim Kurumları olarak İş Makinası Operatörlük Belgelerinde en çok tercih edilen kurumlardan biriyiz. Özellikle adaylarımızın bizlere G İş Makinası Dozer Operatörlük Belgesi için başvuru yapılmaktadır. Uzman eğitici kadromuz ile Dozer Operatörlük Belgenizi Nil Eğitim Kurumları Operatörlük Kursumuzda kesintisiz bir eğitim şeklinde sizlere sunmaktayız. Sadece teorik eğitimlerden ibaret olmayan bu süreçte sizlere Uygulamalı ve Pratik Eğitimler ile Dozer İş Makinasının tüm sınırlarını bilmenizi sağlıyoruz. Sizlerde Trakya‘da Dozer İş Makinası Ehliyeti veya Dozer İş Makinası Operatörlük Belgesi almak için Operatörlük Kursu arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz. 

Dozer Operatörlük Kursu‘na kaydolarak Dozer Operatörlük Belgesi alan kişiler Dozer kullanabilirler. Dozer kullanabilmek için Dozer Ehliyeti, Dozer Operatörlük Belgesi almak zorundadırlar.

Gerekli Evraklar

  • Kimlik Fotokopisi
  • Diploma Fotokopisi
  • Sabıka Kaydı
  • Sağlık Raporu
  • 1 Adet Biyometrik Fotoğraf

İş Makinası Soruları çözmek için tıklayınız.