Trakya‘da Nil Eğitim Kurumları olarak tüm G Sınıfı İş Makinası Ehliyet Belgesi ve İş Makinası Operatörlük Belgelerinde sizlerin yanındayız. Uzman Eğitmen kadromuz ile Operatörlük Belgelerinizi hızlıca almanızı sağlıyoruz. G Sınıfı Kazıcı Yükleyici Ehliyet ve Operatörlük Belgesi; Kazıcı Yükleyici İş Makinasını kullanacaklara verilir.

Trakya bölgesinde Nil Eğitim Kurumları olarak İş Makinası Operatörlük Belgelerinde en çok tercih edilen kurumlardan biriyiz. Özellikle adaylarımızın bizlere G İş Makinası Kazıcı Yükleyici Operatörlük Belgesi için başvuru yapılmaktadır. Uzman eğitici kadromuz ile Kazıcı Yükleyici Operatörlük Belgenizi Nil Eğitim Kurumları Operatörlük Kursumuzda kesintisiz bir eğitim şeklinde sizlere sunmaktayız. Sadece teorik eğitimlerden ibaret olmayan bu süreçte sizlere Uygulamalı ve Pratik Eğitimler ile Kazıcı Yükleyici İş Makinasının tüm sınırlarını bilmenizi sağlıyoruz. Sizlerde Trakya‘da Kazıcı Yükleyici İş Makinası Ehliyeti veya Kazıcı Yükleyici İş Makinası Operatörlük Belgesi almak için Operatörlük Kursu arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz. 

Kazıcı Yükleyici Operatörlük Kursu‘na kaydolarak Kazıcı Yükleyici Operatörlük Belgesi alan kişiler Kazıcı Yükleyici kullanabilirler. Kazıcı Yükleyici kullanabilmek için Kazıcı Yükleyici Ehliyeti, Kazıcı Yükleyici Operatörlük Belgesi almak zorundadırlar.

Gerekli Evraklar

  • Kimlik Fotokopisi
  • Diploma Fotokopisi
  • Sabıka Kaydı
  • Sağlık Raporu
  • 1 Adet Biyometrik Fotoğraf

İş Makinası Soruları çözmek için tıklayınız.