Trakya‘da Nil Eğitim Kurumları olarak tüm G Sınıfı İş Makinası Ehliyet Belgesi ve İş Makinası Operatörlük Belgelerinde sizlerin yanındayız. Uzman Eğitmen kadromuz ile Operatörlük Belgelerinizi hızlıca almanızı sağlıyoruz. G Sınıfı Silindir Ehliyet ve Operatörlük Belgesi; Silindir İş Makinasını kullanacaklara verilir.

Trakya bölgesinde Nil Eğitim Kurumları olarak İş Makinası Operatörlük Belgelerinde en çok tercih edilen kurumlardan biriyiz. Özellikle adaylarımızın bizlere G İş Makinası Silindir Operatörlük Belgesi için başvuru yapılmaktadır. Uzman eğitici kadromuz ile Silindir Operatörlük Belgenizi Nil Eğitim Kurumları Operatörlük Kursumuzda kesintisiz bir eğitim şeklinde sizlere sunmaktayız. Sadece teorik eğitimlerden ibaret olmayan bu süreçte sizlere Uygulamalı ve Pratik Eğitimler ile Silindir İş Makinasının tüm sınırlarını bilmenizi sağlıyoruz. Sizlerde Trakya‘da Silindir İş Makinası Ehliyeti veya Silindir İş Makinası Operatörlük Belgesi almak için Operatörlük Kursu arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz. 

Silindir Operatörlük Kursu‘na kaydolarak Silindir Operatörlük Belgesi alan kişiler Silindir kullanabilirler. Silindir kullanabilmek için Silindir Ehliyeti, Silindir Operatörlük Belgesi almak zorundadırlar.

Gerekli Evraklar

  • Kimlik Fotokopisi
  • Diploma Fotokopisi
  • Sabıka Kaydı
  • Sağlık Raporu
  • 1 Adet Biyometrik Fotoğraf

İş Makinası Soruları çözmek için tıklayınız.