Trakya‘da Nil Eğitim Kurumları olarak tüm G Sınıfı İş Makinası Ehliyet Belgesi ve İş Makinası Operatörlük Belgelerinde sizlerin yanındayız. Uzman Eğitmen kadromuz ile Operatörlük Belgelerinizi hızlıca almanızı sağlıyoruz. G Sınıfı Biçer Döver Ehliyet ve Operatörlük Belgesi; Biçer Döver İş Makinasını kullanacaklara verilir.

Trakya bölgesinde Nil Eğitim Kurumları olarak İş Makinası Operatörlük Belgelerinde en çok tercih edilen kurumlardan biriyiz. Özellikle adaylarımızın bizlere G İş Makinası Biçer Döver Operatörlük Belgesi için başvuru yapılmaktadır. Uzman eğitici kadromuz ile Biçer Döver Operatörlük Belgenizi Nil Eğitim Kurumları Operatörlük Kursumuzda kesintisiz bir eğitim şeklinde sizlere sunmaktayız. Sadece teorik eğitimlerden ibaret olmayan bu süreçte sizlere Uygulamalı ve Pratik Eğitimler ile Biçer Döver İş Makinasının tüm sınırlarını bilmenizi sağlıyoruz. Sizlerde Trakya‘da Biçer Döver İş Makinası Ehliyeti veya Biçer Döver İş Makinası Operatörlük Belgesi almak için Operatörlük Kursu arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz. 

Biçer Döver Operatörlük Kursu‘na kaydolarak Biçer Döver Operatörlük Belgesi alan kişiler Biçer Döver kullanabilirler. Biçer Döver kullanabilmek için Biçer Döver Ehliyeti, Biçer Döver Operatörlük Belgesi almak zorundadırlar.

Gerekli Evraklar

  • Kimlik Fotokopisi
  • Diploma Fotokopisi
  • Sabıka Kaydı
  • Sağlık Raporu
  • 1 Adet Biyometrik Fotoğraf

İş Makinası Soruları çözmek için tıklayınız.